Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 183
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Iskustva kontrolora Zagrebparkinga
Povratak na članak

Ne biste vjerovali, žene zbog kazne za parkiranje više psuju od muškaraca!

Ljutiti građani na kontrole redovno viču i psuju ih, a nerijetko se zbog naplaćene dnevne karte za parkiranje, odluče s njima i fizički obračunati

Komentari 3

Avatar Ironman0105
Ironman0105
04:35 22.03.2017.

A zasto to ne bismo vjerovali? Sto je tu cudno? Navikle da im se otvaraju vrata, vuce stolica i placaju racuni normalno je da negoduju kad odjednom same moraju nesto platiti.

VL
OS
osica
12:30 22.03.2017.

Ne i ne psovkama . Nadite nešto drugo kao ispušni ventil . Ja imam kad me tako nešto ili slično zatekne " uh u vražju repu" udahni duboko i plati grešku, jer nitko te tjerao nije da je učiniš.

VL
LI
liliZG
14:12 22.03.2017.

čudno nije, pa klinkice se danas tuku, drogiraju, piju i maltretiraju preko društvenih mreža više nego dječaci,... emancipacija u punom zamahu.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.