Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 37
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
BITKA ZA ZAGREB
Povratak na članak

Mrak Taritaš: potpisivanje sporazuma s SDP-om bit će idući tjedan

Mrak Taritaš smatra kako pregovori nisu predugo trajali, nego je "predugo 17 godina Milana Bandića u Zagrebu

Komentari 9

BU
Bulaba
14:26 25.03.2017.

Bravo. Čekam službenu potvrdu potpore SDP-a gđi Mrak Taritaš, a onda kreće senzacionalna medijska "Operacija Mrak". Proći ćete gore nego Srbija na Kosovu. Strepite. Admine, naulji si gumbiće, trebat će ti sva brzina, hihihihi.

VL
Avatar Karl_Habsburg
Karl_Habsburg
14:42 25.03.2017.

A gdje je vijest o Mrak Taritaš i pranju love u Gunji? Hajde, hajde, VL ispada kako ste isti kao CNN.. samo niz dlaku lijevima.

VL
DU
Deleted user
14:21 25.03.2017.

Molim VL ako smije da pusti snimku promociji knjige vašeg kolega novinara Tihomira Dujmovića ..Čisto da se vidi kako puna dvorana pozdravlja buduću gradonačelnicu Zagreba .

VL
BU
Bulaba
15:22 25.03.2017.

Da, fakat, otkriveno je da je Anka Mrak Taritaš plaćala obnovu kuća u Gunji po 1,700 eura po kvadratu, a realna cijena nije bila veća od 250 eura. Ozbiljne novine bi se pozabavile tom aferom. S druge strane, možda ovo nisu ozbiljne...ma, ništa.

VL
Avatar mofo
mofo
14:48 25.03.2017.

Ja mislim da treba pustiti medije da navijaju za gospođu. Dva su izgleda toga, ili će biti potpuno potučena pa ćemo gledati iste te medije kako se opravdavaju, ili će ju uspjeti progurati na mjesto gradonačelnice gdje će gospođa učiniti takva zamračenja da se neće moći sakriti. A da tako bude siguran sam, jer očito gospođa gdje god se nešto veće radilo ima svoju računicu, hoćeš Gunja, hoćeš projekti prije. Ipak je to hns...

VL
DO
doktorica
21:44 25.03.2017.

Mrak i Dalić najgore osobe godine!

VL
ZA
zadar1
17:03 25.03.2017.

pa vecernjak......zasto brisete komentar kad napise da je lipa zena....meni je lipa!!!???

VL
DU
Deleted user
17:21 25.03.2017.

Jedva čekam jumbo plakate.

VL
Avatar dotur vice
dotur vice
17:25 25.03.2017.

Miss čikun"Gunja".....

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.