Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
ponavlja stajalište
Povratak na članak

Mostarsko-duvanjski biskup Perić: Gospa se u Međugorju nije ukazala

"Imajući u vidu sve što je ovaj Biskupski ordinarijat do sada istraživao i proučavao, uključujući prouku prvih sedam dana navodnih ukazanja, može se mirno ustvrditi: Gospa se u Međugorju nije ukazala!

Komentari 123

KR
krsto67
20:15 27.02.2017.

Vjernik katolik treba vjerovati u Mariju majku Božju ali vjerovati u ukazanja nije potrebno za spasenje. Tko pozna biskupa Perića zna da bi bio najponosniji i prvi koji bi to svjedoćio da se Marija ukazala u Međugorju. Potpuno mu vjerujem što je rekao jer on je čovjek, svećenik i biskup u punom smislu svi ovih riječi.

VL
PR
pritiskovic
20:06 27.02.2017.

Biskup Perić kakav takav glas razuma...

VL
DU
Deleted user
17:17 27.02.2017.

Ne znam za ukazanja ali u Međugorju se stvorila prekrasna atmosfera zbog brojnih molitava milijuna ljudi...

VL
Avatar istovari
istovari
20:37 27.02.2017.

Svijet voli biti prevaren,kaže stara latinska poslovica...ništa se očito nije promijenilo zadnjih 10 000 godina.Praznovjerje nam je bliže od bilo koje istine...

VL
Avatar germanikus
germanikus
19:35 27.02.2017.

Pave Žanić koji je u vrijeme ,,ukazanja,, bio mostarski Biskup nakon pomne istrage ustvrdio je da se bez sumlje radi o manipulaciji i prijevari i da nema govora o nekom ,,Ukazanju,, .........osobno kad vidim onu ološ kojoj se navodno ukazala Gospa digne mi se tlak!

VL
DU
Deleted user
19:06 27.02.2017.

Međugorje je mjesto gdje se okupljaju vjernici. Osobno ne vidim u tomu problem i to treba podržati. Problem imaju oni koju su lažno svjedočili i oni koji su djecu naveli na grijeh laži, kao i oni koji su dobro unovčili njihovu laž. Papa je o tomu sve rekao i onaj tko ga želi čuti, a svaki katolik bi to trebao činiti, njemu je jasno. Onom komu nije jasno, nikad mu i neće biti. I sam sam bio tamo u više navrata iz znatiželje i unutarnje potrebe. Kad sam vidio piratske CD-ove Cece Ražnjatović i gomilu drangulije iz Kine koja se prodaje prekoputa crkve u Međugorju shvatio sam o čemu je tu riječ.

VL
AN
antidogmatik
22:24 27.02.2017.

Naravno da se nije ništa ukazalo, osim vlastitih projekcija Gospe i onoga što svjesno ili nesvjesno žele/vole čuti.

VL
UB
UBS
09:25 28.02.2017.

zagorcima se u vinogradu svako malo nešto ukazuje...😁

VL
ST
stomiovotreba
23:47 27.02.2017.

Castan covjek.

VL
CA
carlo20
17:54 27.02.2017.

Taj mostarski biskup Perić to tvrdi desetljećima, zašto je baš sad zaminljiv medijima? Uglavnom, tko može dokazati da se ukazala Gospa u Lurdu, ili u Fatimi ili u Međugorju ili u bilo kojem svetištu, ne ostavlja ona dokaze za nevjernike, sve je to pitanje vjerovanja i vjere , ili vjeruješ ili ne vjeruješ, i što je loše u tome što ljudi dolaze u vjeri i nadi i osjećaju se bolje nakon toga?

VL
VA
vadis
23:29 27.02.2017.

Nisam bas ni vjerovao da se je gospa ukazala.

VL
Avatar mrTrobec
mrTrobec
12:42 28.02.2017.

Eto jedan posten svecenik

VL
NI
Nini istrijan
10:33 28.02.2017.

Ma naravno da nije. Relikvije i hodocasce vezano uz to je bio prvi oblik organiziranog turizma.Fratri su se dosjetili kako da pomognu svom kraju da se izvuce iz siromastva a ujedno i omoguci bolju financijsku situaciju svoje crkve.Jedna istrazivanja suu pokazala da za najmanje 75% relikvija nema nikakvih dokaza da su oni stvarno pripadali osobi zbog koje se hodocasti. Sve u svemu vrlo mudra poslovna ideja ranog srednjeg vijeka koja izgleda jos uvijek daje rezultat.

VL
Avatar krcedolac
krcedolac
10:46 28.02.2017.

Vjero, na kakvim krhkim nogama stojiš...

VL
Avatar western_star
western_star
18:10 27.02.2017.

prevara . bio sam nebrojeno puta u međugorju . vidio i slušao vidjelice. prava psihijatrija vrijedna holywood-a. no super pozitivan je osjećaj biti sa ljudima koji su puni pozitivnosti kroz vjeru,smijeh i ljubav. hvala vam

VL
AV
AVIM
09:23 28.02.2017.

Cudno da mu je trebalo toliko dugo da kaze ,,istinu,,sada kada su Madugorje uzeli talijani on se javio sa istinom.Treba ih optuziti za prijevaru

VL
IB
ibiza
16:04 28.02.2017.

zato trebaju se naj prije u crkvi dogovorit a ne vako javno odbacujedu ,znate za nas vijernike nije biskup i drugi biskupi papci ipak su oni skolovani ljudi tako da nije cudno da ljudi imaju podijeljeno misljenje to je tako....

VL
IB
ibiza
16:07 28.02.2017.

koliko dugo jos

VL
PO
poluprovokator
17:41 27.02.2017.

A šta je sa Lourde-om, Fatimom itd... tamo su izgleda našli dovoljno forenzičkih dokaza izgleda. Zaradili jesu- al nisu izgleda pravedno dijelili sa "poslodavcem"

VL
IB
ibiza
15:59 28.02.2017.

nama normalnim i prosijecnim vijernicima je sada nejasno kad Biskup i i veliki dijo Hrvatskih biskupa govori negativno o Medjugorju tesko je tu sada ostat pametan...

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.