Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Izdane obveznice
Povratak na članak

Marić za dug od 1,25 milijardi eura kamatu srušio s 3,5 na 3,2 posto

Hrvatska se ovaj put zadužila uz najnižu kamatu. Poljska, Mađarska i Portugal plaćaju više kamate, dok se Češka zadužuje četiri puta jeftinije

Komentari 11

Avatar sidhara
sidhara
20:18 13.03.2017.

Evo tko ce im vracati te milijarde sto zaduzuju Hrvatsku djecu. Pogledajte komentar citatelja sa FB Zivoga zida. ---'' Pozz,ja sam jedna od 330000.blokiranih,zanima me kad ce se nesto rjesiti po tom pitanju?od sitnog duga ja sam dosla do cifre od 54000kn,a kako radim za minimalac necu uspjeti to rjesiti dok sam ziva,vec sam razmisljala o samoubojstvu,,ali se bojim da ce taj dug naslijediti moja djeca pa sam i tu opciju prekrizila.jeste vi svjesni da Fina naplacuje 150 kn mj.vodenje racuna sto na mj.nivou to iznosi 50-tak miliona kuna!?hvala,nadam se da mi mozete bar savjetovati sta da ucinim!pozz,vas vjerni birac!''

VL
AA
AAlien
20:05 13.03.2017.

Hahaha, dok se ističu jako bitne teme poput poljudskog huligana ili iskapanja kostiju iz rata prije 70 godina, sasvim u zapećku prolazi tema o novom zaduženju od preko 11 milijardi kuna radi otplate tekućeg dugovanja. Ma bravo...

VL
SU
suton9
20:39 13.03.2017.

Tako to radi do sada najbolji Ministar, jedino što mi nije jasno je to što je onima sa većom plaćom omogućeno da novim načinom obračuna plaća dobiju više od onih koji su imali manja primanja, no za razliku od predhodnih vremena i Ministara, kada su plaće učestalo padale i to je neki pomak na bolje. Nadam se da će u narednim godinama i navedeno biti ispravljeno a to će nadam se ispraviti upravo isti Ministar, to želim i njemu i nama.

VL
Avatar sidhara
sidhara
19:54 13.03.2017.

Zaduzio Hrvatsku djecu bez njihovog pitanja i pitanja njihovih roditelja. I to jos nerodjenu djecu. Hrvatska djeca dok se rode imaju dug politicara na grbaci, a nemaju gdje raditi posto su im politicari rasprodali sva poduzeca, nego ce morati bjezati iz zemlje. Tko ce im vracati te kredite, kada mladi masovno napustaju zemlju?

VL
QQ
qqriqrac
20:04 13.03.2017.

Konačno jedan normalan čovjek u vlasti. Podrška Mariću.

VL
SO
sofisticated
00:15 14.03.2017.

Hrvati su se pomirili sa sudbinom više nije važno što se govori i radi.

VL
TP
tugomir.pokas
17:16 15.03.2017.

Vidjeli partneri u Londonu da ćovijek ima Rolex i povjerovali u njegovu priću o dobrom stanju financija.

VL
DU
Deleted user
17:28 15.03.2017.

Pogresno gosp.Maric.Vi tribate okrenit pricu pa da oni nama duguju a kamatu dignut na 4,5%

VL
IC
Icek53
19:55 13.03.2017.

Kad je tako sposoban neka uzme jedno desetak milijadi.Lako je to raz..bat.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.