Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 109
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
FINANCIJSKI SAVJETNIK
Povratak na članak

Krediti za poboljšanje turističke ponude mogu biti u kunama, ali i u eurima

Kod dugoročnih kredita većeg iznosa može se koristiti razdoblje počeka do 12 mjeseci prije početka otplate kredita, tako da prihod od iduće sezone može u velikom dijelu otplatiti investiciju

Komentari 3

SM
susan.michael.986
06:54 07.09.2014.

Jeste li u potrazi za kredit? Imate pravo mjesto za svoj kredit rješenja upravo ovdje! Global Finance ograničena davati zajmove tvrtkama i pojedincima na niskoj i pristupačnoj kamatnu stopu od 3,2%. Molimo kontaktirajte nas putem e-maila danas putem michelsusan561@gmail.com PODNOSITELJTELJ PODACI:   1) Puno ime:   2) Zemlja:   3) Adresa:   4) Državni:   5) Seks:   6) Bračno stanje:   7) Zanimanje:   8) broj telefona:   9) Trenutno pozicija u mjestu rada:   10) Mjesečni prihod:   11) Zajam iznos potreban:   12) Zajam Trajanje:   13) Namjena kredita:   14) Religija:   15) Jeste li primijenjen prije;   16) Datum rođenja;   hvala, Gospođa Michel Susan

VL
RY
ryanloanfirm254
23:17 06.07.2015.

Pozdrav, Da li u je potrebna financijska pomoć, čuo sam mnogo o prevarama, ali sam osiguravajući vam da Ryan Miller kredit firmi je zajednička firma izgradi da pomogne studentima i finansije, pojedinci, poslovni, crkva, organizacija itd i žele da znatete da je osiguranje zajma nije teško uopće ako imate potrebne dokumente, većina ljudi žele milionski kredit bez kolateralna ili žele da osigura kredit, i ja sam tu da vas razumiju kredit je korak po korak proces i mora se poštovati kako bi se omogućilo jednostavan transfer kredita u zajmoprimaca račun bez odlaganja jednom potrebne dokumentacije su satisfied.we ponudu kredita na 2% kamata i nudimo sve vrste kredita, uključujući sljedeće navedene u nastavku: * Pojedinačnih kredita, * Poslovne zajmove, * Izgradnju krediti * Studenti krediti, * Hipotekarni krediti, nudimo sve vrste kredita, moje uvjerenje je da to znači, potpunu slobodu život bez brige o bilo čemu. Kreiranje vlastite sudbine, a ne javlja se nikome, ako vam je potreban kredit danas nam pišite na naš e-mail na (Ryanmillerloanfirm@yahoo.com, Ryanloanfirm@gmail.com, Ryanmillerloanfirm@hotmail.com), dobiti kredit danas nastaviti svoju želju, nadamo se da ćemo pomoći i čuti od vas uskoro.

VL
KA
kateloanss
22:17 25.01.2018.

Prijavite se za svoj brz i povoljan zajam s kamatnom stopom od 3%. nudimo 24-satnu online uslugu s 4 sata isporuke kredita. kontaktirajte nas danas za vaš kredit putem e-maila: kate_solution@outlook.com

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.