Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 154
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
BOLJI STANDARD
Povratak na članak

Kosilica vrijedna više od 100.000 kuna za besprijekorno igralište

U nabavci kosilice HOO je sudjelovao sa 64.000 kuna, dok su ostatak namirili brojni sponzori kluba.

Komentari 6

OB
-obrisani-
15:24 18.10.2011.

jeftino....kao i obično u Hrvatskoj- najpovoljnije moguće

VL
BE
belimo
15:26 18.10.2011.

To je kosilica za vočnjake i slično. Teška je i neuperna i svake godine podere najmanje 2 kardana. Postoje kosilice baš za igrališta i koje su malo skuplje. No poklonjenom konju se ne gleda u zube......

VL
BO
bobostar
09:47 19.10.2011.

Pa tko je lud u ovoj priči??? Pa ovo nije kosilica za sportske travnjake, već traktor s priključkom za košnju komunalnih površina. Pa za košnju sportskih travnjaka, mora biti kosilica sa košem za sakupljanje trave, a ne ovo.

VL
MI
mightymraz
12:52 19.10.2011.

hahahaha ja sam procitao \" Kosorica vrijedan 100,000 kuna....\" hahahaha....bilo mi je cudno da ona toliko vrijedi :)

VL
Avatar delminium
delminium
15:31 18.10.2011.

Ovo je traktor Tomo Vinković ili nešto slično, kosilica za travnjake je nešto sasvim drugo

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.