Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 62
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
definiranje braka
Povratak na članak

Josipović: Izići ću na referendum i glasovati protiv

– Mislim da odredba o definiranju braka kao zajednice žene i muškarca ne pripada u Ustav. Izići ću na referendum i glasovati protiv, rekao je predsjednik RH Ivo Josipović gostujući u emisiji Hrvatskoga radija "S predsjednikom uz kavu".

Komentari 90

Avatar Finanz
Finanz
20:54 04.11.2013.

Mi koji ne pratimo "belosvetske" trendove glasat cemo ZA.

VL
SH
SAMOSTALNA HRVATSKA
19:41 04.11.2013.

Brak je oduvijek bio veza muškarca i žene , sve ostalo je nešto drugo . ZA

VL
DU
Deleted user
20:10 04.11.2013.

I ja cu izaći na predsjedničke izbore i glasati protiv tebe,do tada te nažalost moram gledati kako ljubiš guzicu Nikoliću po Begešu i gledaš kako tvoji kmeri upropaštavaju državu do kraja ekonomski,moralno....a ti šutiš i šutiš! Ali na ovom pitanju si odrješit i jasan. Kad su napadali aktiviste u ime obitelji koji su skupljali potpise tvoji istomišljenici,"veliki demokrate i liberali" ni riječi od tebe i tebi sličnima. Gdje je onda Gong,Teršelićka,Pusićka,Pupovac,Dežulović,Tomić i ostali poltroni

VL
Avatar *antonija*
*antonija*
18:57 04.11.2013.

I ja ću izaći na referendum i glasati za.

VL
GU
gummybear
20:58 04.11.2013.

Na referendum i glas ZA, a od predsjednika nisam drugo ni očekivao.

VL
Avatar Idler 3
Idler 3
20:50 04.11.2013.

Poštovani gospodine predsjedniče, a ne bi ste li prvo trebali otić u Begeš po mišljenje pa tek onda nekaj zaokruživat !?

VL
Avatar George Bailey
George Bailey
20:07 04.11.2013.

Izići ću na referendum i glasovati ZA

VL
DU
Deleted user
21:09 04.11.2013.

Ja bih rado zaokružila protiv štulhoferovog seksualnog odgoja samo da sam imala prigodu, zato ovu nikako ne propuštam obitelj može biti samo kako Bog zapovida, istospolni neka se zovu kako hoće.

VL
Avatar ambasadoor
ambasadoor
21:10 04.11.2013.

Gospodine predsjednice,vi glasujte po svojoj savjesti,a mi cemo po svojoj.Ne sumnjam da ce narod izglasovati najbolju mogucu odluku.Prvi je to referendum u povijesti hrvatskog naroda koji je sam narod zatrazio i narod ce najbolje znati odluciti o svojoj sudbini.Glasovat cu ZA.

VL
DU
Deleted user
21:02 04.11.2013.

Izići ću na referendum i glasovati za!!!

VL
A9
AAA-999
21:21 04.11.2013.

Josipović će uvijek glasovati protiv hrvatskog naroda. Kao i do sada. Mora služiti svomu gospodaru Tomislavu Nikoliću. Ako ne sluša, ne piše mu se dobro.

VL
MA
matan91
21:05 04.11.2013.

Predsjedniče, ipak ste predsjednik svih Hrvata i stanovnika Hrvatske pa se od institucije očekuje da pozove na refrendum, ne i da kaže za koga će glasat. N

VL
BU
bubimir55
21:01 04.11.2013.

Nisu to predsjednički izbori da glasamo protiv.

VL
FL
franjo.lukacin
21:30 04.11.2013.

Njegovo je pravo da glasa kako god želi,po svojoj savjesti.Ali nema on što misliti-referendum je direktna demokracija i pravo naroda da odlučuje o svojoj sudbini.Ustav je jasan,Ustavni sud je rekao svoje i nema dalje-misli,ne mislim,ja bi ovako,ja bi onako.Kakav je to predsjednik,kakav pravnik?

VL
NE
NebitanTJ
22:05 04.11.2013.

Jučer Vesna Pusić, danas Ivo Josipović. Lijeva koalicija šalje svoje najjače igrače kako bi promovirali odgovor "protiv". Neka, slađe će biti kad ih rezultati malo iznenade.

VL
PR
pravakuna
21:30 04.11.2013.

I ja ću glasovati ZA. Napokon da i lignjun kaže što misli.

VL
Avatar Ivkošić
Ivkošić
22:23 04.11.2013.

Izići ću na referendum i glasovati za

VL
DU
Deleted user
21:53 04.11.2013.

To što će josipović glasati protiv to još uvijek ne govori o tome kojeg je on "mišljenja". Dobro - njegova stvar! Izaći će i stotine tisuća onih koji će glasati za. Naravno ako takozvana vlada i njezini "pravni stručnjaci" odnosno stručnjaci za manipulacije do tada izmisle još koju gadoriju da se referendum ne održi.

VL
A9
AAA-999
21:30 04.11.2013.

Izaći ću na referendum i glaovati ZA.

VL
MA
mark5
22:09 04.11.2013.

Izaći ću na referendum i glasati ZA.

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.