Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 95
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
KLIKOM DO LOVE
Povratak na članak

Istražili smo - može li se zaraditi od klikanja na internetu?

Što je taj PTC, radi li se o prijevari, a ako ne, je li moguće pukim klikanjem ostvarivati neki redovit prihod, makar toliki da nam pokrije kartu za javni prijevoz

Komentari 67

Avatar nijeminišta
nijeminišta
21:20 27.12.2014.

"I sada ste otprilike dobili pravu sliku zarade na internetu." - ??? pravu sliku? čega? pa konfuznijeg i zbrkanijeg teksta već dugo nisam vidjela... nigdje u tekstu ni najblažeg traga bilo kakvoj informaciji koliko se može, u kojem vremenu... bašbaš ničega. totalni promašaj i zbrka.

VL
Avatar hrvoje horvat
hrvoje horvat
21:09 27.12.2014.

Da bi čovjek postao novinar mora završiti neke škole.Siguran sam da je autor ovoga teksta imao debele veze u školi.

VL
ZA
Zagor
21:19 27.12.2014.

moze li novinar ponovit tekst jer nisam niš razumio?

VL
MI
migaaa
21:08 27.12.2014.

Tracenje vremena.Probao sam ovde u Austriji sa popunjavanjima raznoraznih marketinskih upitnika i mucio i mucio da shvatim sta sam i da li sam uopste ista zaradio i onda ih sve otkacio i blokirao prijem njihovih mailova i uzivao u svomm miru.Nemam sto zivota da bi ovaja uludo trosio.Ako neko ima sta bolje reci rado bih cuo.

VL
AN
AnkaAnka
20:52 27.12.2014.

Nikako se nemojte javljati na Bogatog Seronju iliti Sanjina Frlana. Ja pop... 200 kuna. Ništa od toga.

VL
Avatar kravata
kravata
06:35 28.12.2014.

Jučer su nam reklamirane igrice iz Beograda danas klikice iz Zagreba a sutra će bit sigurno kako se zarađuje na kamatarstvu.

VL
CH
chaos
08:02 28.12.2014.

Da u svemu tome ima zarade svi bi sjedili doma i klikali, pametnom dosta.

VL
CP
Cviet Prigorja
20:25 27.12.2014.

Najjaca platforma je Amazon Mechanical Turk. Odradom zadataka dobivas bodove za koje kupujes proizvode sa Amazon liste. Pa se snalazi preprodajom.

VL
ZW
zweistein
07:13 28.12.2014.

na clixsensu sam samo klikao reklame koje su mi dali svaki dan. na tome "ZARADITE" cca 1 USD/mjesec.

VL
DU
Deleted user
08:42 28.12.2014.

Ja da sam istraživao Tihi ocean više bi istražio :-)

VL
FU
fullmark
23:01 27.12.2014.

Ja od interneta zaradim cca 400$ mjesečno i to ne s klikanjem jer tu nema novaca. Novci se nalaze i drugdje, samo treba znati. I nije nikakva kocka niti kladjenje jer nema nikakvog uloga koji se može izgubiti. Dakle, ima načina ali autor ovog članka nema pojma pa tako piše gluposti. Od klikanja nema novaca.

VL
Avatar dalibor_d
dalibor_d
10:31 28.12.2014.

Kruha bez motike! Ima li još itko u ovoj državi da za život zarađuje nekim konkretnim radom?

VL
TE
TechnoCroat
01:11 28.12.2014.

Na internetu se moze pristojno zaraditi, i to prema sposobnistima, vjestini i znanju. Mnogi zarade i vise nego na klasicnom "radnom mjestu". Sajtovi kao: elance, guru i odesk.

VL
ON
onlinebaltazar
10:23 28.12.2014.

Zaraditi je moguće to nije upitno...Samo ne klikanjem...pronađi United Freaks Croatia .na fb-u..pitajte sta vas zanima..jer cim ukucate how to make money online,click for cash ili bilo sta slično tako će vas provozati da ćete izgubiti brdo vremena novaca i prenatrpati se informacijama tako da čovjek nezna više od kuda krenuti..bio.. vidio.. napravio...možete zaraditi pravi novac od poznatih firmi..oglasa itd. ali na pravi način po planu i programu to je posao kao i svaki drugi hehe samo puno zanimljiviji.. Slobodno se javite i pitajte .. ;) Svako dobro !!

VL
DU
Deleted user
23:16 27.12.2014.

a kako bi bilo..ostaviti upaljeno..svitlo u zatvorenu hladnjaku..sa jednim..pogledom..bez pritiskanja..prsima..

VL
RP
rođen_prekjučer
19:20 28.12.2014.

Da li ima kakav solidno plaćen posao da ja prodajem svoje usluge, ali da me na kraju dana ne zovu muškom uličarkom? Jer ovi hrvatski natječaji na koje ja idem su sve sličniji štajgama na kojima uličarke samo volontiraju nana nula kuna. Možda je do mene ali meni je sve ovo goli k.... kao i natječaji za posao u ovoj vukohebini.

VL
CB
croboy.boycro
12:21 28.12.2014.

PTC se bavim od 2007 godine i za samo 15minuta dnevono moze se zardit od $1 do $3 ovo sto om pise ima smisla al trebas biti premium clan na svim PTC stranicama i imat 100 do 200 aktivnih referalarala i onda imas zaradu , a obicni clan njemu treba u pocetku za prvih $2 treba oko 2 mjeseca po PTC STRANICI, ja osobno zaradujem mjesecno $90 do $150 ovisi kolko referali klikcu

VL
1S
1sll23
09:56 19.03.2016.

Ako želite početi zarađivati bez puno truda, trebaju vam samo ove 3 stranice i Paypal račun: http://www.ayuwage.com/?reg=242607 http://www.innocurrent.com/?reg=242619 http://www.clixsense.com/?7716910 Na stranici Innocurrent se najviše zarađuje, jer omogućava da se od svakog aktivnog referrala u prosjeku zaradi 0.10 $ dnevno. Naravnoavno da postoji puno stranica koje su prevara, ali sa ove 3 stranice imam iskustva, više od 5 godina su aktivne i plaćaju mi redovno.

VL
PE
PeroTorbar
21:07 27.12.2014.

Sve o ovim i ostalim odlicnim mogucnostima za zaradu do detalja imate objasnjeno na portalu predstavljamo.com

VL
NI
nikolictodor10
10:42 13.10.2016.

Da li ovaj sajt radi i za maloletnike?

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.