Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 88
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Ispovijest sarajevske majke i tv zvijezde
Povratak na članak

Ika Ferrer Gotić: Moju djecu rasistički vrijeđaju punih 6 godina

Kap je prelila čašu 9. ožujka kada se starija kći Sacha (11) zbog brutalnog vršnjačkog nasilja u školi odlučila baciti pod kotače jurećih automobila

Komentari 257

DU
Deleted user
14:27 19.03.2017.

Poštovana gospođo, koji to Hrvati žive u Sarajevu i koliko ih ide u razred sa Vašim djetetom? Nije da ih branim ali isto to vrijedi i za Srbe! U tom gradu su ostale samo balije, ustaša i četnika nema, pa budite toliko hrabri pa recite tko to napada Vaše dijete, a ne zbog svojih sitnih interesa opet optuživati kao ove zaluđene koji uništavaju Sarajevo i njegovu raju. Onaj tko vidi dnevnik BHTV je izabran od tih tkz. Bosnjaka i mora zastupati njihove interese, a kada ti ti isti zlostavljaju dijete onda valjda najbolje prolazi iskaliti se na Srbima a posebno na Hrvatima kojih u Sarajevu trenutno brojčano zivi manje od Kineza!

VL
Avatar TAJSAM
TAJSAM
14:27 19.03.2017.

U zadnjih petnaestak godina se svakodnevno nas Hrvate proglašava da smo ustaše. Molim sve da prebroje sve kletve i ogovararanje nek izbroje pa če vidjeti da puno više vrijeđanja imamo mi Hrvati od svih naroda koji žive u Hrvatskoj. Na žalost ispada da smo mi Hrvati nacionalna manjina u Hrvatskoj samo ne znam do kada. Pozdrav dobrim ljudima

VL
Avatar Bud Humski
Bud Humski
15:11 19.03.2017.

Zalosno i tuzno. Ocito, zena je ogorcena i izgubila je zivce. Ali, kao netko tko je proputovao svijetom, morala je znati da se odlucila zivjeti u balkanskom Riyadhu ili Teheranu, koji sa 95% muslimanskog stanivnistva ne nudi bas mnogo prostora za razlicitost. Da je to tolerantna sredina, barem neki od bivsih gradjana hrvatske i srpske nacionalnosti bi se vratili u svoj grad u kojem su odrasli i koji su nekad voljeli. Normalni ljudi su beznacajna manjina, pravila odredjuju i provode oni koji su trebali biti u zatvorima, a i svoju djecu odgajaju onako kako su i sami zivjeli. Sve ce to opet eksplodirati, samo je pitanje dana...

VL
PL
Placid
14:58 19.03.2017.

Na govor mržnje odgovarati govorom mržnje i paušalno etiketirati? Zaista, koliko to 'ustaša' ima u Sarajevu? Imaju li Hrvati u Mostaru pravo glasa i izlaska na izbore? Previše je pragova u BiH koje valja pomesti.

VL
Avatar Ironman0105
Ironman0105
15:37 19.03.2017.

Koji to Hrvati u Sarajevu???? I koji srbi? Sarajevo je temeljito ocisceno od svih osim muslimana. A doticna je sama izabrala oca svoje djece, i sad neka se nosi s poslijedicama. Ne kazem da je to pravedno, ali tako je, nazalost. A isto tako nazalost rijesenja nema, osim odlaska u Juznu Ameriku, gdje ce opet potpuno bijela mama biti predmet omalovazavanja i rasistickih napada.

VL
Avatar Pola Marku, pola Mostu
Pola Marku, pola Mostu
14:11 19.03.2017.

I dalje se nastavlja s ovim nevjerojatnim govorom ljubavi?

VL
KR
Kruc
14:58 19.03.2017.

Kome da se obratim za ugrožavanj mojih ljudskih prava? Budući da je gospođa prozvala Hrvate, a ja sam Hrvat osjećam se uvrijeđen.

VL
Avatar rubinet
rubinet
16:35 19.03.2017.

Bit ću iskren..meni je žao zbog svega što se događa gđi Ismeti Iki Ferrer Gotić stoga će moj komentar biti ublažen...jedini joj je izlaz napustiti primitivnu sredinu i opet poći u Nizozemsku ili neku drugu tolerantniju sredinu.. i zamolio bih. i zamolio bih je neka ubuduće zaobiđe vrijeđanje Hrvata...

VL
Avatar Udruga_obrisanih
Udruga_obrisanih
16:00 19.03.2017.

Mješanje vjera ili rasa u braku rjetko kada završi dobro, uvjek netko nastrada, ako ne supružnici, onda djeca. Čista, hladna statistika.

VL
Avatar BuzzLightyear
BuzzLightyear
14:57 19.03.2017.

Neka gospođa s djecom odseli iz tzv "multietničkog", a u biti jednonacionalnog Sarajeva. Njena djeca će imati normalno djetinjstvo ako ode u ustaške npr Split ili Zagreb.

VL
MM
mmaraci4
16:08 19.03.2017.

Ma zamisli.Kad netko crncu rekne da je "niger" onda je to uvredljivo,Kad nekom Bosancu kažeš da je "Balija" onda je to govor mržnje.Kad sve Hrvate nazoveš "ustašama" onda je to" stilsko izražavanje".I gore imenovanoj poručujem,kod nas se kaže DOBAR Dan a ne "zdravo".

VL
DO
doktorica
14:54 19.03.2017.

Zdravo, bagro bošnjačka, srpska i hrvatska!....kulturno nema šta,i još bi htjeli u EU!

VL
LO
lojtra1
14:34 19.03.2017.

Hm, ako ti se dijete pokuša baciti pod kotače onda je sigurno sredina kriva. To piše u svim novinama. No, čemu onda služi "majka" u dječjem životu?

VL
Avatar Maxich
Maxich
16:41 19.03.2017.

Gospođa je sama osudila svoju djecu na to kako se sada osjećaju. Ako je već završila s kubanskim crncem onda je sreću trebala potražiti drugdje, a ne u zemlji koja je poznata po toleranciji i kao "tempirana bomba" s obzirom na sve što se tamo događa. Maltretiranje traje dugo, a što je do sada poduzela? Hrvata je tamo jako malo, izrazito malo. Tko je kriv za maltretiranje u njenoj vlastitoj zemlji? Manjina? Ovakav članak je izrazito uvredljiv za svakog Hrvata. A sami komentar nema veze s realnošću već svaljivanjem krivice na nekoga drugoga. Poslije je*anja nema kajanja. Djetetu treba dobar psihijatar zbog vršnjačkog nasilja, ali očito i zbog matere koja glumata svjetsku ženu u balkanskoj vukoje*ini na štetu svoje vlastite djece.

VL
DU
Deleted user
15:40 19.03.2017.

U Hrvatskoj žive i crnci, Kinezi, latino Amerikanci, Srbi, Bošnjaci i puno drugih nacija i rasa. Nitko se nikad ne žali da je ugrožen i daxsu Hrvati prema njima rasisti osim onih koji ne vole hrvatsku.

VL
VI
viviann
14:47 19.03.2017.

Zeno draga, sto si cekala sve ove godine? Valjda je psihicko I fizicko zdravlje djece na prvom mjestu.

VL
NE
nevjerujženikojalaže
14:50 19.03.2017.

za dobrobit svoje djece morati će napustiti bih jer ovako ispada da misli samo na sebe. cijela eu i usa ne mogu promjeniti bih ( ili ne žele ) i s tim priča završava.

VL
Avatar Proleter
Proleter
17:17 19.03.2017.

Svatko normalan je uteko iz Sarajeva - Đuro, Nele, Žera, Sejo, Loša, Brega, Kusta... Nekad je Sarajevo bilo perjanica umjetnosti u bivšoj Jugi, a danas mu saudijska arabija kroji kapu. Tko voli isil, ne mora daleko ići.

VL
LU
lucio2
14:37 19.03.2017.

E Bosno moja, u sto si se pretvorila...

VL
DU
Deleted user
15:34 19.03.2017.

Nitko ovdje ne zna pravu istinu. Možda se sjete htjeli baviti pod auto jer je psihički bolesnik. Možda je ona isto nešto skrivila ali uvijek je lakše optužiti druge da su rasisti nego priznati krivicu. Možda je ljuta na majku sto ju je dovela u jadnu Bosnu samo da bi se mama mogla dokazivati na televiziji. Možda je dijete uistinu zlostavljano od druge djece ali da bi si ugrozila život, to je samo znak psihičke bolesti. Napadati kolektivno sve nacije pa i one koje su vec davno prognane od strane njenih sunarodnjaka he uistinu jadno i sumnjivo. Zašto ne kaže javno tko su ta dva dječaka ili barem njihovu nacionalnost jer sumnjam da dvojica dječaka mogu biti istovremeno i usta$e, i cetnyci i balij€. Želim djeci sve najbolje a mami da im posveti vise vremena i ljubavi.

VL
« 1 2 3 4 5 6 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.