navigacija 94

Objava: 19.03.2017 u 14:11h

Zadnji komentar: babas 26.03.2017|22:07

Tema: Ika Ferrer Gotić: Moju djecu rasistički vrijeđaju punih 6 godina

Kap je prelila čašu 9. ožujka kada se starija kći Sacha (11) zbog brutalnog vršnjačkog nasilja u školi odlučila baciti pod kotače jurećih automobila

• babas

26.03.2017 u 22:07h

Podrška majci,dobro je sirovinama napisala! Djeca znaju biti jako okrutna prema vršnjacima koji su drugačiji,a takvi su zbog nekulturnih roditelja koji svašta pričaju ispred male djece,a djeca to upijaju.
    1 100% 0
  • cirab10 cirab10

25.03.2017 u 12:18h

nema rasa nema rasizma ima samo boja kože a to nije rasa i nije rasizam ako mi netko kaže blijedoliki ili crnac crvenokožac...pa to i jesmo a to nisu rase to je pigment...
    0 0% 0
  • malaval malaval

23.03.2017 u 02:15h

Ne lupaj gospodo i ne vredaj nacije bez veze!Svi smo mi kao deca bili napadani i ako smo bili iste boje i nacije,to je svuda u svetu normalno da oni olosi mali vredaju i udaraju mirnu i finu decu.Sve dok se one ne pocnu braniti i prestanu da placu te im se ne suprostave bit ce im tako.Nisi ni ti rasla ispod staklenog poklopca da nije mogo niko da te dotakne?
    0 0% 0
  • rpesevski56

22.03.2017 u 11:50h

Kao Hrvat i građanin Zagreba podržavam svaku riječ Ike Ferrer Gotić, jer toga zla ima svugdje. Ne bi se trebali obazirati na ono što je od nje kružilo društvenim mrežama, nego bi trebalo razmišljati o tom zlu a to je rasizam, kako ga uništiti, kako uništiti mržnju prema čovjeku samo zato što je druge boje kože, što ima drugačije porijeklo, drugu vjeru ili bilo što drugo. Diskriminacija i rasizam na području bivše Jugoslavije je otišla predaleko ali je pitanje kako ju suzbiti i kako spašavati ugled i moje zemlje i BiH i td. pred svijetom,jer ovo je nešto što najviše narušava ugled neke zemlje. Samo toliko.
    0 0% 0
  • amoretto amoretto

22.03.2017 u 09:50h

Kakvi ogavni komentari na vapaj majke. Ja sam Hrvat, no ne osjećam se prozvan od nje kad govori o ustašama. Žena iz ljutnje i bijesa napada one netolerantne, neodgojene, nacionaliste, pune mržnje, ubojice, mučitelje... koji se u tri naroda koji žive tamo mogu svesti pod naziv balije, četnici i ustaše. Ni u jednom trenutku nije napala generalno pripadnike ni jednog od tri naroda. Obraća se bagri i gamadi iz ta tri naroda. Obraća se onima koji iz svojih "uzvišenih" nacionalističkih interesa misle da su oni i njihov narod bogomdan i najbolji i da je njihova boja kože najbolja i da je njihova religija najbolja. Obraća se onima koji kažu: kad se već parila s crncem pa neka joj sad jer je to grijeh valjda. Vi lizači oltara imam novost za vas! Isus nikad nije rekao da je neka boja kože bolja i vrednija od druge. Osjećam se Hrvatom i ne osjećam se prozvanim od strane ove napaćene majke. Jednostavno zato što ne bi nikada nikoga prozivao zbog ljubavi i rađanja dvoje djece s partnerom s kojim je to odlučila napraviti. No, vi koji se osjećate prozvanima upravo ju prozivate radi toga. Sramota je da netko nekoga proziva zbog njegovog odabira ljubavi. Sramota je da netko danas misli da bi se Hrvat trebao pariti samo s Hrvaticom, Pravoslavac s Pravoslavkom ili neki tamnoput s nekim svoje boje kože. Prema tome se crnokosi mora volit samo s crnkom, a plavooki samo s plavookom. Umjesto komentara podrške sramota me da sam ovdje pročitao hrpu komentara koji napadaju žrtvu, a ne napadača. SRAMOTA
    0 0% 0
  • blackula9

22.03.2017 u 08:11h

Dosadne su mi te priče tko je četnik ili balija, ima jako mnogo maloumnih ljudi, uopće rasprave i zamaranje etiketama su neracionalno trošenje vremena, slično preodgoju odraslih ljudi preko interneta.
    0 0% 0
  • blackula9

22.03.2017 u 08:10h

Nažalost iluzija je očekivati da će se svijet i ljudi oko tebe promijeniti, puno je zdravije otići u neku novu okolinu. Malu maltretiraju 6 godina, pa to je pakao gori od zatvora. Nema tu pomoći.
    0 0% 0
  • bernarda.lovric bernarda.lovric

21.03.2017 u 14:53h

Mogu misliti sta je sve to dijete prezivjele,ako si je odlucila oduzeli zivot,Kakva agonija.
    0 0% 0
  • jorgovan jorgovan

21.03.2017 u 14:42h

Ja sam iz Zagreba,draga majko Ika.Sa mojom djecom u vrtić je išla mala crnkinja.SVI su je obozavali,od teta,do djece.Sad ide u skolu,ista stvar.Drukcija je,ali je jako vole.Posebno. vole dirati njenu kosicu,i dodirivati joj lice,pa se čude: ajme što je krasna.Dakle,ima i malo bliže zemalja,u kojima su "crna"djeca. okruzena ljubavlju. Pozdrav iz Zagreba,i želim vam dovoljno snage ,da se odlucite otići sto prije iz takve otrovne sredine.
    0 0% 0
  • jorgovan jorgovan

21.03.2017 u 14:25h

Gonicu zmajeva,jako se slažem. s tvojim mišljenjem!
    2 100% 0
  • jorgovan jorgovan

21.03.2017 u 14:23h

Bravo,Mali Hrvat!U sridu si pogodio!
    1 100% 0
  • lampaš lampaš

21.03.2017 u 14:16h

Ako ovo pročitaš,želim te ohrabriti jer si več dovoljno svega preživjela ali si jaka ostala,meni je jako teško kada ovakve stvari čitam,moj savijet je,ako imaš šansu otiči u drugu zemlju otiđi,znam da če mnogi reči treba ostati i boriti se kao lavica,a ja ti kažem sa tih prostora ex yu je dosad otišlo preko 2 miliona ili protijerano i nikad se više neče vratiti ni u mirovinu,mislim da ti to dovoljno govori,i ako vi imate posao na javnoj TV,ti problemi neče nestati znam iz osobnog familijarnog iskustva,što je moj netjak doživio kao Hrvat u Hrvatskoj,kada su bili protijerani iz BiH,od jednog dijela svojih školskih vršnjaka ali i susjeda,želim tebi i tvojim kčerima sve najbolje od srca i da nađete svoj mir i sreču.
    1 100% 0
  • jorgovan jorgovan

21.03.2017 u 13:56h

Draga. Ika,hrvat sam ,a niste me uvrijedili,jer ustasa nisam.Čitao sam dolje komentare,i ne znam dali je itko shvatio poantu onog što ste htjeli reći.Mislim da ste nam htjeli privući paznju,na prestrasne stvari koje se događaju vašim kcerkicama.Ali,za to ovi komentatori nemaju sluha.Inače,imam 4 djece,i duša mi plače skupa s vašom obitelji.Primitivce ne možete promijeniti,zato gibajte što prije van,u drugu zemlju,gdje se razlike vole- o,da,ima i takvih.Štitite vasu Sachu,i ponovno ce se smijati,samo ne nažalost u ovoj zemlji.Nek vam je sretno!!!Mislim da ste super mama,stogod drugi rekli.
    2 100% 0
  • eti

21.03.2017 u 13:30h

Bilo bi poželjno da ljudi pročitaju cijeli članak, a ne samo naslov i podnaslov. Mislim, bilo bi manje uvrijeđenih Rvata.
    2 100% 0
  • mynemo mynemo

21.03.2017 u 12:17h

pročitah sam samo prvih desetak komentara, i zgadilo mi se... Hrvat sam, ali ne mogu niti uz najveći napor, shvatiti gomilu ljudi koji su očito iz cijele ove tragične i mučne situacije, ubrali jedino da netko "vrijeđa Hrvate"??? dakle, toliku nacionalnu iskompleksiranost teško je i zamisliti. ljudi, dajte se malo saberite i otvorite oči...kome u 21. stoljeću može biti uopće bitno koje je netko vjere, nacionalnosti, rase, spolne orijentacije, itd? obrazovanost i kultura su nekako obrnuto proporcionalni nacionalnim(lističkim?) osjećajima! helou,to što je neko Hrvat nije najbitnija stvar u ama baš svakoj temi! ta činjenica zapravo kulturan svijet niti ne zanima
    2 100% 0
    • eti

21.03.2017 u 13:45h

mynemo, očito su se pronašli u riječima i teško da mogu otvoriti oči ako ih nisu otvorili do sada. užasava me da živim među takvima, da mi treba pomoć prvo bi me pitali koje sam nacionalnosti.
      0 0% 0

Pošaljite komentar

Samo registrirani i ulogirani korisnici mogu komentirati

Nemaš korisnički račun? Registriraj se!