Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 54
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
DEJAN AĆIMOVIĆ
Povratak na članak

HAVC nas je pet puta odbio. Da sam znao što nas čeka, sumnjam da bih se upuštao u ovaj projekt

Glumac i redatelj ne skriva sreću zbog reakcija na svoj prvi dječji film 'Anka', ali ni ogorčenje kako se prema njegovom filmu ponio HAVC

Komentari 14

DU
Deleted user
00:03 06.03.2017.

Nije bilo za njega novaca jer su ga dali za onu antihrvatsku propagandu Zločin u Dvoru ili kako se već zove taj uradak.

VL
Avatar rothmans
rothmans
22:17 05.03.2017.

Bravo Dejane! Jako mi je drago što uspijevaš raditi tako dobre filmove, sazrio si kao glumac ali si sve veći redatelj u isto vrijeme! Nadelje velika podrška tebi i Tanji i DA filmu i volio bih još mnogo vaših uradaka u naredno vrijeme.

VL
DU
Deleted user
07:58 06.03.2017.

Bitno da je HAVC financirao Šerbeđijin film "Oslobađanje Skoplja" .... Očito je kakvi filmovi imaju prednost u Obuljen/Hribar kombinaciji.

VL
AO
ante.oreskovic75
08:10 11.03.2017.

Veliki znalci niti ne trebaju očekivati pomočđod onih koji su gori od njih!

VL
NO
novalastavica
19:40 05.03.2017.

Lepo lepo

VL
Avatar franjolino
franjolino
07:57 06.03.2017.

Nisam shvatio njegovu logiku - misli li Aćimović, kada kritizira Nuića, da bi svi redatelji kada se prijave na havc trebali dobiti novac???

VL
Avatar bobdog
bobdog
21:27 05.03.2017.

Po čemu bi dotični gospodin zaslužio da ga pomogne HAVC?Stavovi mu nisu baš nešto poticajni,naprotiv...

VL
PR
prarvat
19:35 05.03.2017.

Ipak ćemo pričekati neutralnu recenziju.

VL
Avatar Ante-Portas
Ante-Portas
21:38 05.03.2017.

Eto Havc odbio Dejana i Radu, Cantonu necu komentirati. A ja mislio tamo radili samo takvi kao Dejo i Rade.

VL
Avatar Tom Tornado
Tom Tornado
22:57 05.03.2017.

Prosetaj..i povedi i kantu i anku sa sobom

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.