Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 79
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
sve dolazi na naplatu
Povratak na članak

Hajdaš Dončić: Slučaj Agrokor posljedica je loše privatizacije

'Sada sve dolazi na naplatu, da jedna ekonomija bude toliko izložena jednom sustavu - znamo da su uzrok tome privatizacija i pretvorba'

Komentari 18

MA
Marko1337
16:12 25.03.2017.

Zar ovaj kriminalac djevojački dončić još nije iza rešetaka ?

VL
Avatar Moodleen
Moodleen
17:01 25.03.2017.

Izuzetno je bitno za hrvatski puk kaj veli pajdaš-lončić. Svima nam je stupanj naobrazbe porasel za 500 %.

VL
ZD
zdepar
16:48 25.03.2017.

kaj-daš je hrvatsi stručnjak za privatizaciju javne love iliti mister 10%

VL
DE
derin
16:22 25.03.2017.

Zasto dorh jos ne istražuje štetne ugovore koje potpisao Hajdas doncic za zagrebačku zračnu luku!? BDP pao 12% i mi završili među sedam najgorih gospodarstava na svijetu za vrijeme SDP-a. I zasto vi kao vlada niste nista činili kad je najveća privatna tvrtka srljala u probleme.

VL
DU
Deleted user
16:04 25.03.2017.

Joj kak su sad svi pametni da mi je sve na WC sila...

VL
ZD
zdepar
16:46 25.03.2017.

loša pretvorba, to znači da lovu nisu zgrabili komunistički direktori

VL
AR
aristip
17:38 25.03.2017.

Hajdašu, i Agrokor i uništenje industrije i iseljavanje stanovništva sve je to posljedica neograničene partitokracije koje si i ti dio. Istina možda ti nisi odgovoran kao recimo notorni Ivan Vrdoljak ali si ipak odgovoran.

VL
RO
robertbruckner
16:21 25.03.2017.

Hey doncic, ja sam cito interv iju sa todoricen poslije dok je riknula jugotiranija negdje izmedju 1984 ili 5 neznam ali smo onda jos bili u prvoj kuci, kad je todoric dao interviju Vikendu i rekao-mi imao u svicarskoj banci preko 100 milkijuna DM, zavrsen citat, i sad tu meni nije jasno sta to ovaj komunist tambura.

VL
DU
Deleted user
16:47 25.03.2017.

sto ste vi napravili dato ispravite? nista! i onda ckomite jer uvijek imate naknadnu pamet kada niste na vlasti.

VL
RO
robertbruckner
16:23 25.03.2017.

Procitajte interviju u Vikendu za Todorica, on je bio najbogatiji hrvat u ono vrijeme, neznam tocno kad sam to procitao u Vikendu ali buduci da smo bili pretplaceni stalno na Vikend tamo sam to i procitao, dolje sam krivo napisao.

VL
Avatar Idler 3
Idler 3
17:49 25.03.2017.

Ovaj isto kak i Mrsić il Stazić pred koji dan - o pretvorbi, privatizaciji....a sjeća li se itko njihvih spektakularnih najava dok je Račan stupil na vlast? Izbore su dobili s najavama 200 000 novih radnih mjesta, revizijom pretvorbe....od tad su još jenput bili na vlasti pa se nekak nerem prisjetit obračuna s krupnim kapitalom il brigom za radnike.

VL
NA
navijeke
20:19 25.03.2017.

Gospona Hajdaša-Dončića je opet počelo mučiti selektivno sjećanje. I Račan i Milanović osvojili su mandate na osnovu obećanja o zapošljavanju i ispravljanju nepravilnosti i nezakonitosti u pretvorbi i privatizaciji. I "zaboravili" su ta obećanja čim su se dokopali vlasti. No sad, iz oporbene klupe, gospon Hajdaš-Dončić ponovo se sjeća što je trebalo učiniti, doduše još u vladi koje je bio član, ali za nečinjenje je (gle čuda) opet kriv netko drugi.

VL
VE
veliveli
17:22 25.03.2017.

Svim uhljebima lijevim i desnim, visoko kotiranim i novostečenim milionerima je vidljiva prisutna stara škola pod poznatom parolom ”Snađi se druže" I proteći će još puno vode pod savskim mostom dok se taj negativizam ne opere

VL
Avatar KolindaBrozTito
KolindaBrozTito
19:46 25.03.2017.

Opet samo "pljuj - brani" komentatori . Nije vam bitno što se kaže , već tko !

VL
BJ
Bjelovar112
20:21 25.03.2017.

Svi ste mu pomagali i sad zlo . svi ste sve znali i samo mu novce natiskavali.

VL
DU
dubravkai16
18:22 25.03.2017.

To i nije bila privatizacija nego pruzimanje, a sada ga vjerodostojna Vlada spašava. Briga njih za sirotinju, za 330.000 blokiranih niti ih premijer ne spominje, a Todorića su puna usta. Spašavajte ga svojim novcema, uostalom što ima država tražiti u privatnoj firmi.

VL
Avatar Ante-Portas
Ante-Portas
17:37 25.03.2017.

Što je pogrešno rekao?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.