Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 4
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Zveckanje oružjem
Povratak na članak

Google otkriva zabrinjavajuće podatke: Sprema li se 3. svjetski rat?

To se može zaključiti iz podataka o pretragama na najvećoj svjetskoj internetskoj tražilici Googleu.

Komentari 18

Avatar Proleter
Proleter
10:48 13.04.2017.

To što Pentagon kaže možeš okačiti mačku o rep. Kad Amerikanac kaže da je trava zelena ja dvaput provjerim.

VL
MO
mojski
10:50 13.04.2017.

imali smo 2 svijetska rata, treceg nece biti nikada

VL
Avatar narozi
narozi
19:29 14.04.2017.

nema nista sto se tice Srbije u VL pa se mora nesto bez veze napisati u VL

VL
DU
Deleted user
11:27 13.04.2017.

Snaga jedinstvene ljudske misli odlučiti će o tome...

VL
OB
ObrenM
16:49 13.04.2017.

Mojski je Novi Nostradamus.Mogla bi ga i vlada angazirati.

VL
Avatar pendreck
pendreck
10:56 13.04.2017.

...davno su bili filmovi poput "day after" ili "maleville". Mislim da globalni nuklearni rat nije nikome u interesu je vodi do samounistenja svih. Osim mozda pauka.

VL
RI
river
16:03 13.04.2017.

vecernjak je pun virusa

VL
DU
Deleted user
12:14 13.04.2017.

Evo rješenja kako nikako ne može doći do trećeg svj. rata, ameri i rusi imaju toliko atomskih da mogu svakoj zemlji na svijetu jednu podijeliti ili barem prodati da se i oni mogu braniti,pa se nebi nitko usudio prvi baciti...

VL
DU
Deleted user
12:02 13.04.2017.

To se mora sprjeciti,bez obzira o kom je rjec,svi koji zagovaraju 3 svjetski rat,treba ju biti odstranjeni iz politike,ili jednostavno smaknuti,zar bi neko trebo dozvoliti,da nam nasa djeca budu unistine i poubijani za necije interese,europa se mora odlucno,ako treba i agresivno suprostaviti,trebaju se americke baze sve odreda zatvoriti,i njihovu vojsku i tehniku njima vratiti,jer sigurno u cijoj drzavi budu americki vojnici i baze stacionirani,te drave i ta mjesta bice meta veliki oruzani sila svjeta,i suprotno.

VL
DU
Deleted user
10:44 13.04.2017.

Iza svakog velikog rata dolazi period prosperiteta. Treba samo biti na pravoj strani. Populacija prelazi granicu izdrzljivost - rat to rjesava. Financijski sitemi pucaju - rat to rjesava. Globalna partnerstva si postala izmrezena da ne znas kto s kim i koga - rat to rjesava!!

VL
Avatar Merkwürdigliebe
Merkwürdigliebe
11:21 13.04.2017.

Trećeg rata neće biti iz dva razloga; jedan je Hiroshima, a drugi Nagasaki.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.