Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 191
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
NAPOKON
Povratak na članak

Google je ukinuo jednu od najiritantnijih stvari na internetu

U Googleu sada smatraju da je njihova tehnologija toliko pametna da ne treba interakciju s ljudima kako bi razaznali je li riječ o ljudima ili robotima.

Komentari 9

Avatar Gospodin Maminjo
Gospodin Maminjo
14:23 14.03.2017.

Wtf?? Roboti idu na trazilicu? Ja mislio da je taj captchu zbog male djece bio.. malo sam zaostao.

VL
Avatar Propaganda
Propaganda
14:21 14.03.2017.

Ja sam mislio reklame ili da mogu imati više računa na istoj IP adresi ಠ╭╮ಠ.

VL
ZZ
Zulfo Zuca
19:40 14.03.2017.

Ne mogu da vjerujem da roboti idu na net.

VL
NO
No1
12:58 16.03.2017.

Ja mislim da je recaptcha najbolja stvar koju je google napravio. A, na taj nacin su natjerali bedake koji su u stanju samo koristiti facebook da ako nista drugo barem sudjeluju u OCRanju knjiga. Bar nekakva korist od njih.

VL
4M
4mazge
21:32 26.03.2017.

Bi la je to od li č na st var ali kao i sve do bro tra je kra tko ili ni ka ko!

VL
DO
dokrastavca
17:26 14.03.2017.

Hahaha! Autor me bas dobro nasmijao

VL
BR
brodludjaka
20:42 14.03.2017.

Takve gluposti imaju i naše države firme i ministarstva, Fina, Ministarstvo obrta npr.... totalni kretenizam.

VL
Avatar TucTuc
TucTuc
22:03 14.03.2017.

Hrpa k re tena komenti ra.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.