Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 183
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
VOLJA NARODA
Povratak na članak

Erdogan najavio referendum o pristupanju Turske EU

Turska čeka na vratima Europe 54 godine, rekao je turski predsjednik

Komentari 11

SE
selbivoje
09:11 26.03.2017.

e to ti je to, necemo Turke u EU,a zalimo se sto "diktator" pita narod referendumom dali hoce u EU....mnogi vladari u evropi to ne bi smeli da ucine svom narodu da ih pita referendumom.

VL
LA
laleko
12:57 26.03.2017.

Svjestan je Erdogan da je Austrija blokirala Tursku i u slucaju pokusaja ulaska Turske u EU oni mogu napraviti referendum. Bez pristanka svih clanica nema ulaska,Austrija i Nizozemska su otvoreno rekle da ju ne zele, Njemacka i Francuska sute a to znaci da presutno podrzavaju ovaj status quo.Visegradska skupina nema sanse da odobri, barem sljedecih 20 godina. Turska nema ni jednog jedinog saveznika u EU ciji glas malo vise vrijedi od ostalih clanica

VL
Avatar toxic alien
toxic alien
08:31 26.03.2017.

Bilo bi prikladnije da EU organizira referendum sa pitanjem "Da li zelite Tursku u EU?". I bilo bi pametno to napraviti, sto prije, jos dok su muslimani manjina u EU. A bila bi to i poruka oholom i arogantnom sultanu, da se o hipotetskom ulasku Turaka u EU mnogo vise pitaju Europljani nego Turci.

VL
DU
Deleted user
23:30 25.03.2017.

Erdogan pusti ti izbjeglice u Europu a te izbore ne trebaš ni održati. EU te nije trebala a ameru služiš samo da te iskorištava eto ti na što je Turska spala.

VL
ST
Stipan
19:19 26.03.2017.

Ja mislim da oni ne pripadaju Europi ! Niti zemljopisno, niti povijesno! A pod vodstvom ovoga Despota erdogana i njegove partije nikad !

VL
Avatar dpejakovic
dpejakovic
13:06 28.03.2017.

Turke i Srbe ne treba nikada primiti u EU!

VL
AA
aabbcc
18:52 26.03.2017.

Posteno i neka bude kako narod odluci.

VL
DU
Deleted user
16:33 26.03.2017.

Toooo

VL
TW
TWITOIST
16:02 26.03.2017.

Turci ce donijeti odluku da ulaze u EU,svidilo se to EU ili ne.Ja sam to shvato ovako,jer pregovori nisu ni zavrseni

VL
Avatar NJONJO
NJONJO
08:25 26.03.2017.

Ja da imam Eufrat i Tigris mene EU nikad ne bi vidjela

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.