Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 164
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Upitan za Euro!
Povratak na članak

Duvnjak: Boli me! Liječnik: Ako se želi baviti ozbiljnim rukometom, operacije je nužna!

– Koljeno me boli. To je nešto što se mora riješiti. Sve ostalo nema smisla – rekao je kratko hrvatski rukometni reprezentativac.

Komentari 4

DA
damirtankovic
09:38 23.03.2017.

Zdravlje prije svega!

VL
DU
Deleted user
14:43 23.03.2017.

To može igrati Španjolac Canellas, no on ne može igrati svih 60 minuta. Još da ovaj novinar ima pojma o čemu piše znao bi da je Canellas danas igrač Vardara a ne Kiela. Ali glavno da se piše.

VL
NO
nogogaz
09:32 23.03.2017.

Ma trebamo mi duvnjaka. On je bio potplačen da je predao srebrnu medalju slovencima! Samo idi ti na operaciju, takvih lutki velika hrvatska ne treba!! Samo je bog iznad hrvata.. pa i slivenija u rokometu zbog tvoje veleizdaje!!!!!;

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.