Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 42
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Tvoje lice zvuči poznato
Povratak na članak

Bojan Jambrošić je bio najbolji Mišo ikad, ali pobjedu je odnio Petko u ulozi Amy Winehouse

Tomo je zaključio kako je Dalibor zdravija verzija Amy, a Sandra mu je poručila: „Za mene je Petko bio beskrajno zabavan! Ovo je bilo genijalno, to njezino poigravanje s kosom, ta njezina lijena maznost.“

Komentari 3

DU
Deleted user
09:26 17.04.2017.

U ovoj zemlji niti ovakvo natjecanje ne može proći bez namještanja, natezanja i nepravde! Ana Gruica? Haalooo? Ajde, bar ovaj puta nisu nepravedno proglasili Miserićku pobjednicom. Jadno! Ako je Mario bio među najlošijima onda ne znam...

VL
Avatar Idler 3
Idler 3
13:09 17.04.2017.

Ja se bi uključil u raspravu al ne gledam tu emisiju, a nit nitko od mojih bližnjih, zapraf nit ne znam tko to gleda pa sorry.....nemam komentar >;-))

VL
OD
odraneol
14:32 17.04.2017.

Ova je sezona trebala promovirati Anočićku i Grujicu, ali, gle Vraga, neplanirano promovira Nives, Rotha i Jambrošića, kao one koje se vidljivo krade, a narod stane, i nesvjesno, na stranu pokradenih. Beje mi se za to, pročitam na portalima što je bilo, jer ,uglavnom, poznajem sudionike, ali, fakat je ovo postalo nezanimljivo, a i čak ... degutantno! Ne "kužim" po kojem su se kriteriju birali "natjecatelji"? Da li je u ovoj emisiji fora biti smiješan ili kvalitetan? Mešin i Navojec? Komentar je suvišan! Veleumni "žiri"? Pristojnost mi ne dozvoljava komentiranje! Kakvo je zadovoljstvo gledati kako nepoznati ljudi glumataju nepoznate ljude!? "Gljiva"? Ha! Ha! Ha! Bljak... No, to je privatna televizija i kladim se da je, po njihovim istraživanjima, barem 60% ljudi u Hrvatskoj gledalo taj "spektakl"!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.