Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 103
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
'Živim Zagreb'
Povratak na članak

Bandić objavio kandidaturu: 'Hrvatski sam antifašist, nitko ne može biti nacionalniji od mene'

Predstavljene su i dvije kandidatkinje za zamjenicu gradonačelnika, Jelena Pavičić Vukičević i Olivera Jurković-Majić

Komentari 22

IL
iva.lalic123
19:02 24.04.2017.

Ne znam tko više puši ovakve fore ovog Banditosa! Pokrao si sve što si mogao sa svojim kumovima. Protiv tebe se vodi više od 150 sporova! Pakiraj stvari, jer si nakon 21.05.2017 budući stanar u Remetincu!

VL
HR
Hrabraja
19:03 24.04.2017.

Unazadio je Zagreb 20 godina, zadužio i moju djecu. Od projekata su ostale jedino floskule idemo delat, a od posla nista. Jedina predizborna kampanja su mu ovi gore trolovi, placeni mojim novcem.

VL
DA
darioric
19:03 24.04.2017.

ti ni sam ne znas ssta si, obicni prevarant koji prica gluposti

VL
WU
wuggibiba
19:32 24.04.2017.

Jao, ovaj Bandic ga lupeta. ...nitko ne moze biti bedastiji od njega. Kak mu nije neugodno to njegovo ja, ja, ja, dugo nitko, pa opet ja. FUUUUUJ.

VL
KA
kažemja
19:58 24.04.2017.

Bandić jedva jedvice govori . Glas mu se izlizao od silnih lažnih obećenja i praznih floskula ! Kraj je sve bliži......

VL
DE
demokršćanin
23:13 24.04.2017.

On "živi Zagreb" a zapravo od Zagreba, a mi živimo u Zagrebu.Sve što je do sada obećao da će svojim "delovanjem" napraviti u Zagrebu trebalo bi mu barem još dodatnih 30 mandata.Pa tko mu još može vjerovati.Najbolji mu je vicic kako će kao prvu fazu metroa izgraditi željeznicu od Kvatrića do zračne luke.Iako ima hlebinčana koji žive u Zagrebu mi ostali se ne smatramo hlebinčanima.

VL
Avatar liquidsky
liquidsky
21:53 24.04.2017.

Nacionalni antifašist. Taj oksimoron sigurno nije naučio pohađajući obranu i zaštitu, taj je paradoks vrhunac unutarnje demagoške i populističke izgubljenosti Milana Bandića. Taj čovjek zaista više ne zna što govori, do kraja se zapleo u želji da se svidi svima i svakome. Težak poremećaj. Žalosno ga je gledati i slušati.

VL
ZA
zagi177
22:15 24.04.2017.

Napokon je jasno, glavna zamjenica Miladinu je trenutna predsjednica gradskog odbora HDZ-a za znanost i obrazovanje, toliko o kandidaturi Prgometa, dakle sad je jasno kako su Bandit i HDZ povezani, znači nakon izbora , Prgomet pa pa. Druga zamjenica Jelena Pavičić Vukičević je nesposobna profesorica komparativne književnosti. OPet se slaže dream team, prva zamjenica će se kao i Sandra Švaljek razići , onog trena kad shvati u što se uplela. Miladin i Jelena funkcioniraju kao Kim Jong Un, malo ljubavi malo vladanja, na toj su razini , to je razina komunikacije i modus operandi. Zaista sjajna budućnost.

VL
PR
prokurator
22:18 24.04.2017.

Bandić objavio kandidaturu: ja sam antifašita - nacionalista, volim Titu, Antu i Divicu Mariju, kumrovečki sam komesar a dogovaram dilove sa HDZ-om, bio sam u partiji i crkvi istovremeno (iako nisam Betmen), imam 124 istrage istrage Uskoka ali biću gradonačelnik svih Hrvata, i premijer (jer tko drugi?) pa ijope gradonačelnik. Delam 24 sata ali danas sam ***cijeli dan sjedio na roštilju na Savici, preko puta prosvjednika***.

VL
Avatar Niškorist
Niškorist
07:43 25.04.2017.

Živi za Remetinec !

VL
CV
cvor276
15:58 25.04.2017.

Nadam se da će ovo zlo što je poharalo Zagreb konačno otići zajedno sa svojim kumovima i kumićima.

VL
Avatar Niškorist
Niškorist
08:05 26.04.2017.

Bolestan ?

VL
BE
bezobrazna
22:24 06.05.2017.

haha olivera zamjenica, prestrašno

VL
AR
anica.rendulic
18:06 24.04.2017.

Jesi stvarno svaka ti cast, nista drugo ne mozes ni biti.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.