Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 164
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
male tajne
Povratak na članak

4 pogreške koje radite kada kuhate rižu

Da bismo skuhali rižu, uzmemo prvi lonac koji nam je pri ruci, biramo samo potrebnu veličinu posude. To je jedna od pogrešaka na koju rijetko tko obraća pozornost.

Komentari 2

DU
Deleted user
15:32 21.03.2017.

Imam savršeni recept za kuhanje riže. Isproban i radi svaki put sto posto, ali ne smijem stavit link na autora, jer to večernji brani, pa eto ne mogu nikom pomoc, a ne znam kako se covjek zove, pa ako ne stavim budu reki da sam plagijator, pa ce otic jos neki vrsni strucanjk zbog mene iz hr.. a kako da s tim živim!!!!

VL
SO
Somelier
09:51 22.03.2017.

Naj bolji način kuhanja riže je sa automatom "Reiskocherom" i nemaš problema kakova god da je riža.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.