Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 164
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Popularna blogerica:
Povratak na članak

'17 godina smo u braku i imamo troje djece. Rastajemo se - priznao je da je homoseksualac'

- Kada upoznaš srodnu dušu u 18. godini i ona je žena, jednostavno je pomisliti: hvala Bogu, ne mogu biti homoseksualac - napisao je Jeff Smokler.

Komentari 37

Avatar Koalicija HDZ-SDSS-Možemo
Koalicija HDZ-SDSS-Možemo
19:45 12.03.2017.

Sad se može zaposliti u Večernjem listu kao dopisnik.

VL
DU
Deleted user
19:53 12.03.2017.

djeca od 9,11 i 13 godina primila su vijest vrlo zdravo i ponose se tatom koji je odlučio ostati svoj i izaći iz ormara hvala ti Bogek kaj nisme Amerikanci

VL
BR
brunac
19:53 12.03.2017.

bolesnik,pacijent...Djeca su to ZRELO primili,moš si mislit

VL
SL
slivnevode
23:52 12.03.2017.

"Djeca su vijest o razvodu zrelo prihvatila".....a što im je drugo preostalo......

VL
MA
MarioG
07:27 13.03.2017.

Danas se homoseksualci prikazuju kroz medije kao svete krave. I razvod i troje djece nije problem ako se radi o homoseksualizmu. Jer sad je našao "pravu" sreću! A ono prije nije bilo pravo. Ni brak, ni žena, ni djeca.. Kakvo mazanje očiju.

VL
K
K
04:11 13.03.2017.

Zapad je postao monstrum koji bljuje kroz medije. Žao mi je prevarenih, ali još više njihove djece ;(

VL
CR
crnaguja1950
06:20 13.03.2017.

koja debilana od članka...samo još jedan u nizu

VL
Avatar zrakomlat59
zrakomlat59
23:52 12.03.2017.

Uz ovoliku propagandu kak je to normalno sve je moguće, dosadilo čovjeku jer u životu nema problema pa ajd idem probat ovo i tako sve novine pišu da je ok. A i isplati se.

VL
DU
Deleted user
20:17 12.03.2017.

Jelen lopatar!

VL
RI
rikavac
21:04 12.03.2017.

Jel ona sigurna da su djeca njegova?

VL
NE
Nenadjebivi
20:06 12.03.2017.

Ako je bio čak 17 godina u braku i napravio troje djece onda ne može biti homoseksualac nego je biseksualac .

VL
33
333mihael
08:26 13.03.2017.

pazi odmah pozvan na tv emisiju, ima se s cim pohvaliti, sva sreca da su djeca od 9 i 11 godina to zrelo primila, nije cudno ako i dijete bude na naslovnici za koju godini kao nova generacija "djeca transeksualci"

VL
Avatar lola lola
lola lola
06:04 13.03.2017.

Ovo je bolan udarac za sve one koji tvrde da se homoseksualci ne mogu razmnozavati I imati djecu. Eto, mogu!

VL
MR
mrgud55555
04:54 13.03.2017.

Masovni mediji prešućuju povijesna uhićenja pedofila koja su počela odmah nakon dolaska Donalda Trumpa na vlast, a mediji sablasno šute o svemu. Zašto?

VL
MU
muh
07:34 13.03.2017.

Ko rakitić

VL
SP
spremni0
09:11 13.03.2017.

bolesni ljudi kao i mile kekin..

VL
DO
donIvan
21:46 12.03.2017.

Ako je napravio djecu znaci da je bi, ako je bi znaci da nije nista drugo nego izgovor i preljub

VL
GO
Goran111
06:30 13.03.2017.

Samo me zanima kad će doći dan kada će ljudi shvatiti da homoseksualnost ne postoji i da postoje samo sexualni nagoni koji nagone čovjeka da čini ono što ne bi činio . Samo me interesuje do kada će ljudima ispirati mozak ljudi koji su o ovome sve pogrešno pokopčali i dalje ih uvjeravati da su ono što nisu . Evo jedan primjer zašto mislim da je ovo pogrešno razmišljanje i znanje koje su uspostavili , mogu reći polupismeni ljudi , a taj primjer je jako uočljiv kod životinja , a mi ljudi smo slični životinjama a razlikujemo se samo po intelegenciji , u nas je razvijena a u životinja nije , da ne dužim , imao sam muškog psa , a moj susjed također , a da naglasim da su i jedan i drugi bili vezani na lancu čitav život i nisu bili nikada blizu ženke , i jedan dan kad sam išao u šetnju pošao sam u šumu sa svojim psom i za nama je krenuo i od susjeda , i na jednom ovaj susjedov je počeo skakati na moga ono kao što skaču na ženku . Dakle mislim da je kod nas ljudi slično , kada nemamo ženu dugo vremena ili imamo pa možda se kod nekih desi da im treba dodatno uzbuđenje , pa ga zatražimo kod istog spola , jer kažem vam sve je to nagon i ništa više . Dakle ovo je čisto ispiranje mozga pogrešno uspostavljenim znanjem . Samo mi je žao što zbog pogrešnih znanja se dešavaju ovakve tragedije , ali ljudi smo , naučiti ćemo jednom jer na kraju imamo mozak koji umije da sastavlja znanja , tako da ćemo jednom shvatiti o čemu je zapravo riječ , bilo na lakši ili na teži način ali shvatiti ćemo !

VL
DU
Deleted user
23:09 12.03.2017.

Pa takvih je najviše, vjerojatno i među homofobima, oni se osjećaju ugroženo kad vide dva dečka da se ljube jer i oni osjete požudu hehe;)

VL
Avatar fijolica
fijolica
10:59 13.03.2017.

Ma daj, sad mu se "prosvijetlilo"! Ili su ga "prosvijetlile" određene agresivne udruge? Bolesno.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.